Tylko punkt Zawiszy[ZDJĘCIA]

Krzysztof Wypijewski, sportowefakty.pl
Bydgoscy piłkarze zremisowali na własnym boisku z Sandecją Nowy Sącz 2:2 (2:1) w kolejnym meczu I ligi.

Zobacz galerię: Zawisza Bydgoszcz - Sandecja Nowy Sącz

Gości objęli prowadzenie w 20. minucie po strzale z dystansu Bartłomieja Kasprzaka.

Wyrównanie padło już 120 sekund później. Bramkarz Sandecji odbił piłkę, a skuteczną dobitką popisał się Szymon Lewicki.

Tuż przed przerwą było 2:1 dla Zawiszy. Futbolówkę w pole karne dogrywał Jakub Łukowski, a do własnej bramki skierował ją Dawid Szufryn.

Po zmianie stron goście mieli kilka okazji do zdobycia bramki. Jednak dopiero w 82. minucie Mateusz Bartków pokonał Sapelę.

Zawisza – Sandecja 2:2 (2:1)
Gole:
0:1 Kasprzak (20), 1:1 Lewicki (22), 2:1 Szyfryn-samobój. (44), 2:2 Bartków (82).

Zawisza: Łukasz Sapela, Blazo Igumanović, Łukasz Nawotczyński, Tomasz Wełnicki, Krzysztof Nykiel (40' Damian Ciechanowski), Jakub Smektała (60' Sebastian Kamiński), Jakub Łukowski, Kamil Drygas, Maciej Kona, Wasił Panajotow, Szymon Lewicki (74' Mica).